perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në gjermanisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (30): circa, etwa, gegen, herum, nahezu, rings, ringsum, rundherum, rundum, um, umher, ungefähr, fahrrad, kreis, rad, ring, runde, zirkel, bald, demnächst, nächstens, beinah, beinahe, fast, schier, annähernd, rund, zirka, knapp, ziemlich
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në gjermanisht, circa në shqip
afro në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

rilindje net projekt detyrë