perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afrohem në gjermanisht

Fjalë: afrohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (7): ankommen, anreisen, eingehen, kommen, herangehen, herantreten, zugehen
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht afrohem, stine afrohem, afro hem ab, afrohem në gjermanisht, ankommen në shqip
afrohem në gjermanisht