perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aktivitet në gjermanisht

Fjalë: aktivitet (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (11): aktivität, betätigung, rührigkeit, tätigkeit, akt, aktion, betrieb, funktion, handlung, tat, wirkung
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht aktivitet, aktivitet vode, aktivitet umeå, aktivitet synonym, aktivitet stockholm, aktivitet oslo, aktivitet në gjermanisht, aktivität në shqip
aktivitet në gjermanisht