perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në gjermanisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (19): flanke, seite, speck, abhang, bord, flussufer, hang, kante, küste, meeresstrand, rand, saum, strand, ufer, schwindelei, peripherie, partei, partie, soll
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht anë, anë në gjermanisht, flanke në shqip
anë në gjermanisht