perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

antik në gjermanisht

Fjalë: antik (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (9): alt, altertümlich, antik, altertum, antiquität, ehemalig, früher, uralt, historisch
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht antik, antik tv, antik skates, antik indonesia, antik hotel prague, antik hotel istanbul, antik në gjermanisht, alt në shqip
antik në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

edhe pak lyrics flamur celaj