perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

betohem në gjermanisht

Fjalë: betohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (6): fluchen, geflucht, schwören, verfluchen, verdammen, verwünschen
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht betohem, betohem në gjermanisht, fluchen në shqip
betohem në gjermanisht