perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në gjermanisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (9): gespräch, konversation, unterhaltung, dialog, rede, unterprogramm, unterredung, vortrag, zwiegespräch
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht bisedë, bisedë në gjermanisht, gespräch në shqip
bisedë në gjermanisht