perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në gjermanisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (7): geschäftsmann, händler, kaufmann, geschäftlich, kommerziell, käufer, kaufmännisch
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në gjermanisht, geschäftsmann në shqip
biznesmen në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

premtim gojani lepuri i eger