perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bluaj në gjermanisht

Fjalë: bluaj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (4): mahlen, aufreiben, reiben, zerreiben
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht bluaj, blue dragon, bluaj fragoj letra, bluaj në gjermanisht, mahlen në shqip
bluaj në gjermanisht