perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

breg në gjermanisht

Fjalë: breg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (14): abhang, bord, flussufer, hang, kante, küste, meeresstrand, rand, saum, strand, ufer, anhöhe, hügel, höhe
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht breg, bregdeti jon ne shqiperi, breg t scope, breg products, breg polar care cube, breg polar care, breg në gjermanisht, abhang në shqip
breg në gjermanisht