perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bri në gjermanisht

Fjalë: bri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (5): ecke, horn, winkel, rippchen, rippe
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht bri, brie bella, bri winkler bio, bri winkler, bri syariah, bri online, bri në gjermanisht, ecke në shqip
bri në gjermanisht