perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

brumë në gjermanisht

Fjalë: brumë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (11): gebäck, kuchen, paste, teiche, teig, geld, knete, kohle, moneten, moos, zaster
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht brumë, brumë në gjermanisht, gebäck në shqip
brumë në gjermanisht