perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bukur në gjermanisht

Fjalë: bukur (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (19): dünn, dünnen, fein, mager, schön, spitz, zart, anmutig, hübsch, bildschön, angenehm, hold, lieblich, nett, niedlich, reizend, zierlich, lieb, schmuck
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht bukur, bukur shkrim, bukur meaning, bukur majot jole mp3 song, bukur majot jole full movie, bukur majot jole assamese mp3 songs, bukur në gjermanisht, dünn në shqip
bukur në gjermanisht