perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në gjermanisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (14): abhang, bord, flussufer, hang, kante, küste, meeresstrand, rand, saum, strand, ufer, schwindelei, peripherie, lippe
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht buzë, buzë në gjermanisht, abhang në shqip
buzë në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

hyrje ne informatik