perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

cigare në gjermanisht

Fjalë: cigare (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (1): zigarette
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht cigare, cigare volant, cigare ne enderr, cigare me shumice, cigare elektronike ovale, cigare elektronike ne shqiperi, cigare në gjermanisht, zigarette në shqip
cigare në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

effektiv temperatur estacion 506