perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

copë në gjermanisht

Fjalë: copë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (31): ehre, ehrfurcht, ehrung, abschnitt, abteilung, anteil, bestandteil, bruchteil, einzelteil, element, partie, rolle, schnitte, stück, teigwaren, teil, bissen, häppchen, stückchen, brocken, bruchstück, fragment, scherbe, stubenkamerad, happen, münze, fetzen, lappen, arte, kunst, kunststück
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht copë, copë në gjermanisht, ehre në shqip
copë në gjermanisht