perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëshirë në gjermanisht

Fjalë: dëshirë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (19): begehren, verlangen, wollen, wünschen, begierde, gefallen, lust, bedürfnis, begehr, durst, sehnsucht, wunsch, appetit, geiz, gier, hunger, sucht, belieben, anliegen
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht dëshirë, dëshirë e madhe, dëshirë dhe heshtje - ritfolk lyrics, dëshirë në gjermanisht, begehren në shqip
dëshirë në gjermanisht