perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëshmoj në gjermanisht

Fjalë: dëshmoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (3): bescheinigen, beweisen, bezeugen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht dëshmoj, dëshmoj në gjermanisht, bescheinigen në shqip
dëshmoj në gjermanisht