perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

darkë në gjermanisht

Fjalë: darkë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (7): abendbrot, abendessen, hauptmahlzeit, mahlzeit, souper, lunch, mittagessen
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht darkë, darkë në gjermanisht, abendbrot në shqip
darkë në gjermanisht