perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dele në gjermanisht

Fjalë: dele (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (3): mutterschaf, schaf, schafe
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht dele, dele odule, dele ne shitje, dele momodu, dele giwa, dele exam, dele në gjermanisht, mutterschaf në shqip
dele në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

pell grant mbuloj per beba ngase p