perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

depërtoj në gjermanisht

Fjalë: depërtoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (5): durchdringen, eindringen, penetrieren, dringen, durchdrangen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht depërtoj, depërtoj në gjermanisht, durchdringen në shqip
depërtoj në gjermanisht