perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

derë në gjermanisht

Fjalë: derë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (8): falltür, pforte, tupfer, tür, türeingang, türen, türchen, tor
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht derë, derë në gjermanisht, falltür në shqip
derë në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

shtoj pesh