perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

detyroj në gjermanisht

Fjalë: detyroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (11): forcieren, zwingen, erzwingen, erzwungen, antreiben, nötigen, anheischig, binden, verpflichten, auferlegen, verbinden
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht detyroj, detyroj në gjermanisht, forcieren në shqip
detyroj në gjermanisht