perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhembje në gjermanisht

Fjalë: dhembje (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (32): leid, schmerz, schmerzen, weh, bolzen, schlagbolzen, aushalten, erdulden, erleiden, ertragen, gelitten, leiden, vertragen, bestrafung, qual, strafe, folter, kummer, marter, mühsal, pein, todeskampf, tortur, behandlung, besorgnis, pflege, sorge, sorgfalt, arbeit, ermüdung, mühe, strapaze
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht dhembje, dhimbje zemre, dhimbje veshi, dhimbje stomaku, dhimbje mesi, dhimbje kockash, dhembje në gjermanisht, leid në shqip
dhembje në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

cakalli kafshë