perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në gjermanisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (21): haus, kammer, raum, stube, zimmer, appartement, friede, frieden, gelass, unfreundlichkeit, wohnung, zikade, friedfertig, friedlich, friedliebend, diele, halle, saal, vestibül, vorhalle, vorraum
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht dhomë, dhomë në gjermanisht, haus në shqip
dhomë në gjermanisht