perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në gjermanisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (8): gewalt, gewalttat, gewalttätigkeit, heftigkeit, vergewaltigung, gewaltsamkeit, schärfe, übermacht
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht dhunë, dhunë në gjermanisht, gewalt në shqip
dhunë në gjermanisht