perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në gjermanisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (19): gabe, geschenk, schenkung, spende, stiftung, anwesend, anwesender, beiwohnen, gängig, gegenwärtig, geläufig, jetzig, momentan, präsent, gegenwart, andenken, angebinde, erinnerung, souvenir
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht dhuratë, dhuratë në gjermanisht, gabe në shqip
dhuratë në gjermanisht