perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

divan në gjermanisht

Fjalë: divan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (5): couch, diwan, kanapee, liege, sofa
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht divan, divan pastanesi, divan orange, divan hotel istanbul, divan hotel erbil, divan hafez, divan në gjermanisht, couch në shqip
divan në gjermanisht