perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dramë në gjermanisht

Fjalë: dramë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (1): drama
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht dramë, dramë shqiptare, dramë shqip, dramë per femijë, dramë në gjermanisht, drama në shqip
dramë në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

han hyo joo pasur pincode