perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

drenushë në gjermanisht

Fjalë: drenushë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (1): hirschkuh
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht drenushë, drenushë në gjermanisht, hirschkuh në shqip
drenushë në gjermanisht