perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në gjermanisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (8): bauholz, baumaterialien, forst, holz, wald, hölzern, gehölz, baum
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në gjermanisht, bauholz në shqip
dru në gjermanisht