perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

duhan në gjermanisht

Fjalë: duhan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (2): rauchtabak, tabak
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht duhan, duhanpirja, duhan za nargilu, duhan za motanje cijena, duhan za motanje, duhan za lulu, duhan në gjermanisht, rauchtabak në shqip
duhan në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

orë mësimore luaj shak shak