perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ekspozitë në gjermanisht

Fjalë: ekspozitë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (19): ausstellung, belichtung, exposition, demonstration, schau, vorführung, aufführung, darbietung, darlegung, darstellung, präsentation, schilderung, spiel, vorstellung, kolleg, vorlesung, vortrag, auslage, schaufenster
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht ekspozitë, ekspozitë në gjermanisht, ausstellung në shqip
ekspozitë në gjermanisht