perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në gjermanisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (9): aroma, geruch, wohlgeruch, gestank, furz, wimperntusche, wind, duft, parfüm
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht erë, erë në gjermanisht, aroma në shqip
erë në gjermanisht