perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

etiketë në gjermanisht

Fjalë: etiketë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (8): etikett, etikette, zettel, schild, mettwurst, aufkleber, klebezettel, marke
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht etiketë, etiketë në gjermanisht, etikett në shqip
etiketë në gjermanisht