perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në gjermanisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (13): geächtete, schuldiger, schwerverbrecher, verbrechen, verbrecher, anstifter, autor, schriftsteller, tatenlosigkeit, täter, urheber, verfasser, schuldige
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në gjermanisht, geächtete në shqip
fajtor në gjermanisht