perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitoj në gjermanisht

Fjalë: fitoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (12): abgewinnen, erlangen, gewinnen, verdienen, bemächtigen, besorgen, erbeuten, erobern, erringen, erwerben, erzielen, schaffen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht fitoj, fitoj në gjermanisht, abgewinnen në shqip
fitoj në gjermanisht