perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fortesë në gjermanisht

Fjalë: fortesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (1): festung
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht fortesë, fortesë në gjermanisht, festung në shqip
fortesë në gjermanisht