perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në gjermanisht

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (8): gewitter, sturheit, sturm, ungewitter, unwetter, angriff, ansturm, sturmangriff
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht furtunë, furtunë në gjermanisht, gewitter në shqip
furtunë në gjermanisht