perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gërshërë në gjermanisht

Fjalë: gërshërë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (2): schere, scheren
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht gërshërë, gërshërë në gjermanisht, schere në shqip
gërshërë në gjermanisht