perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gabim në gjermanisht

Fjalë: gabim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (9): defekt, fehler, irrtum, lücke, mangel, manko, schnitzer, täuschung, versehen
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht gabim, gabim zagarolo, gabim shtypi, gabim rrjete ne tenis, gabim ortografik, gabim mjekimi, gabim në gjermanisht, defekt në shqip
gabim në gjermanisht