perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gisht në gjermanisht

Fjalë: gisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (2): finger, zehe
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht gisht, gisht në gjermanisht, finger në shqip
gisht në gjermanisht