perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjëmon në gjermanisht

Fjalë: gjëmon (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (3): donnern, grollen, rollen
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht gjëmon, gjëmon në gjermanisht, donnern në shqip
gjëmon në gjermanisht