perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në gjermanisht

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (1): sechzig
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në gjermanisht, sechzig në shqip
gjashtëdhjetë në gjermanisht