perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjel në gjermanisht

Fjalë: gjel (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (4): gockel, hahn, absperrhahn, wasserhahn
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht gjel, gjel me pershesh, gjel i mbushur, gjel deti me pershesh, gjel deti me patate, gjel deti me oriz, gjel në gjermanisht, gockel në shqip
gjel në gjermanisht