perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjelbër në gjermanisht

Fjalë: gjelbër (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (1): grün
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht gjelbër, gjelbër në gjermanisht, grün në shqip
gjelbër në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

ai se eu te pego lyrics kam tropoje