perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gji në gjermanisht

Fjalë: gji (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (7): brust, busen, büste, brustkasten, gebärmutter, schoß, uterus
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht gji, goji berries, gji submission, gji oxford, gji marketing, gji journal, gji në gjermanisht, brust në shqip
gji në gjermanisht