perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në gjermanisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (10): frau, fraulich, weiblich, weib, weibchen, frauenzimmer, ehefrau, ehegattin, gattin, gemahlin
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në gjermanisht, frau në shqip
grua në gjermanisht