perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grumbull në gjermanisht

Fjalë: grumbull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (13): block, klotz, masse, rolle, winde, haufen, schar, stapel, schober, berg, scheiterhaufen, schicht, stoß
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht grumbull, granbull xy, granbull weakness, granbull stats, granbull smogon xy, granbull smogon, grumbull në gjermanisht, block në shqip
grumbull në gjermanisht