perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grup në gjermanisht

Fjalë: grup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (26): gruppe, gruppierung, haufe, haufen, heer, horde, rotte, schar, schwarm, schwärm, stallungen, anhäufung, bund, bündel, cluster, formation, einheit, ensemble, ganze, kollektiv, mannschaft, syndrom, team, truppe, verbindung, zusammensetzung
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht grup, grup yorum, grup vitamin, grup servicii petroliere, grup piala dunia 2014, grup interesi, grup në gjermanisht, gruppe në shqip
grup në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

hedh mep afro ninja